COMES Sp. z o.o. - producent i dystrybutor zaawansowanych rozwiązań IT

COMES S.A. - ogólnopolski dystrybutor IT i AGD od 1987 rokuCOMES Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność na produkcji i dystrybucji mobilnych urzadzeń IT i AGD. Według statystyk znajdujemy się w czołówce największych producentów i sprzedawców tego typu sprzętu w Polsce. Na rynku nowych technologii informatycznych firma działa od 1987 roku, a od 1993 specjalizuje się w sprzedaży komputerów przenośnych i urządzeń mobilnych.

Sukcesem Spółki było ponadto wejście w 2005 roku na rynek przenośnej nawigacji satelitarnej marki MIO, kiedy to została pierwszym oficjalnym dystrybutorem tego producenta. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od 2009 roku firma została wyłącznym przedstawicielem marki CARNEO w Polsce, a tym samym weszła na rynek urządzeń domowych.

W swojej ofercie posiada ponadto szeroki zakres akcesoriów do notebooków, tabletów, nawigacji samochodowej i smartfonów.

Comes wciąż zwiększa swój udział na polskim rynku. Ze względu na dobre warunki współpracy i wysoki poziom obsługi, które oferuje klientom, sprzedawcom detalicznym, jak i wysoką jakość swoich produktów postrzegany jest za jednego z liderów w branży IT. Świadczą o tym liczne, zdobyte przez Spółkę nagrody, certyfikaty i artykuły w prasie branżowej.

Dane rejestrowe firmy:

COMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 
KRS: 0000475300.
NIP: 894-00-05-492
REGON: 008044178 
Kapitał zakładowy: 600 000 zł
Kapitał wpłacony: 600 000 zł

www.comes.com.pl